Menu
Your Cart

Antetli Kağıt

Açıklama

Antetli Kağıt Baskı hakkında

Profesyonel bir şirket, resmi yazışmalarını yaparken antetli kağıt kullanır. Şirket logosunu, imaj bilgilerini kapsayan antetli kağıt, kurumsal imajınızı destekleyen en önemli araçlardan biridir. Bir tek şirket dışı yazışmalarınızda değil, antetli kağıdı şirket içinde, departmanlar arası bildirişimde de kullanabilir ve böylece çok daha resmi ve ciddi bir görüntü çizmenize destek verir.

Antetli kağıt baskı, bir şirketin her vakit ihtiyaç duyduğu belgelerden biridir. Özel bir kontakt yaparken basit bir A4 kağıt kullanmak yerine, antetli kağıdı tercih etmeniz durumunda kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmış olmuş olursunuz. Bunun yanında, firma çalışanlarınızın yazışmalarını da daha resmi bir halde gerçekleştirmelerini sağlar.

Baskiver.com, tüm kurumsal ofis ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Memnuniyet garantisi ile basılan antetli kağıtlarınız, resmi yazışmalarınıza uygun bir kalitede adresinize kadar ulaştırılır. Antetli kağıt baskı için 4 renk CMYK seçeneği ile online antetli kağıt siparişinizi oluşturabilirsiniz. A4  ve A5 kağıt ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlarınız 80 gr, 1. Hamur harcı kağıt ile hazırlanmış olur.  Antetli kağıt fiyatları ebat seçeneklerine bakılırsa değişiklik gösterir. Online basımevi hizmetimizden yararlanmak için baskıya hazır tasarım dosyanızı bize gönderin, Türkiye’nin neresinde olursa olun, birkaç gün içinde kapınızdan teslim alın.

Ürün Kodu: antetlibsk
Baskılarınız 1. Hamıur kağıda, üstün hız ve kalite sunan parkurumuzda renkli olarak yapılır. Antetli Kağıt Ürünümüzde dilerseniz 80grm ve ya 100grm kağıt seçimi yapabilirsiniz. Dosya yükle seçeneğinden dosyanızı yükeleyebilirsiniz. Antetli Kağıt ürününde Tasarım desteği istiyorsanız belirtiniz. ..
59,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası