Menu
Your Cart

Kişiye Özel Anahtarlık

Açıklama

Promosyon ürünleri firmaların marka imajlarını iyileştirmelerine ve satışlarını artırmalarına önemli ölçüde katkı yaparlar. Bu nedenle de firmalar belli dönemlerde baskılı promosyon ürünleri sipariş ederek, müşterilerine ve potansiyel müşterilerine dağıtırlar. Promosyon ürünlerinde başarıyı yakalamak ise ürünün müşteriler tarafından kullanılmasıyla mümkün olur. Bu nedenle, promosyon anahtarlık promosyon ürünleri arasındaki iyi seçimlerden biridir.

Anahtarlık neredeyse herkes tarafından kullanılan bir üründür. Firmalar da promosyon ürünlerinin kullanışlı olmasının farkında olarak promosyon baskılı anahtarlık ürünlerine yöneliyorlar. Müşterilere dağıtılan logolu anahtarlıklar, müşteriler tarafından kullanıldığında hem markaya olan sempatileri artıyor hem de yeni potansiyel müşterilere markayı ulaştırmış oluyorlar. Bu döngü firmaların reklam kanallarından elde edemeyeceği kadar çok faydayı, çok daha uygun fiyatlar ile onlara sunuyor.

Logolu anahtarlık baskı için ise Baskiver.com en doğru adres. Baskiver’deki uygun fiyatlar ve iyi hizmet garantisi, baskı ürünleri için harcayacağınız zamandan ve nakitten tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca, Baskiver’den vermiş olduğunuz anahtarlık baskı siparişleriniz, siparişiniz sonrası en kısa sürede basılarak adresinize kadar kargo ile gönderiler. Siz de Baskiver’in ayrıcalıklı baskı dünyasından faydalanmak, bu sayede satışlarınızı artırmak isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürün Kodu: PK0008
Pleksi kesim UV baskı Anahtarlık zinciri ve halkası dahil 50x13 mm ebatında 3mm kalınlığında ..
7,91₺
Vergiler Hariç:6,70₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası