Menu
Sepetim

Sipariş & İade

Sipariş İptali ve İade

Sipariş İptali

İnternet Sitemizde sunulan ürünlerden sipariş edebilmek için üye olmanız ve siparişinizi belirledikten sonrasında tasarım dosyalarınızı, PDF, PSD, AI, INDD, SVG, EPS formatlarında yüklemeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya baskıya uygun ise İnternet Sitesinde kayıtlı olan e-posta adresinize bir onaylama e-postası gönderilecektir. Bu onaylama e-postası tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeksizin iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi destek@baskiver.com adresine e-posta ile veya internet sitesinde belirtilen 'satın alan Hizmetleri' telefon numarası vasıtası ile iletmeniz gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza yetişmesindan itibaren 15 gün içinde, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır.

Onaya ilişkin e-postanın tarafınıza gönderilmesinden sonrasında ve/veya gönderdiğiniz dosyanın baskıya alınmasından sonra siparişin iptali ve ödeme iadesi olanağı bulunmamaktadır.
 

İade Koşulları

Baskılı Ürünler haricindeki siparişlerinizi, siparişinizin tarafınıza tesliminden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış Baskılı Ürünler’de ise iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan meydana gelen bir probleminin doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine yeniden baskıya alınacak ve değişim talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Ürünlerin bizden meydana gelen bir sebeple yeniden baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca tasdik verildiği şekilde tekraren baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan yada son kullanma zamanı geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.

Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız yahut yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Bu şekilde bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı kontrol ediniz. Zira iade edilmek istenen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 

İade İşlemleri

İade işleminin yapılabilmesi için alan kişi İlişkileri’ne ulaşarak iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. E-fatura mükellefi müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir.

Ürünün yukarıda belirtilen İade Koşulları’na uygunluğu Kalite Yönetim Departmanımız tarafınca denetim edilip iadeye uygun bulunması ve iade tasdikı verilmesini takiben 10 gün içinde, siparişinize ilişkin icra ettiğinız ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza yada banka hesabınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen iade süreci yalnız hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır.

Kalite Yönetim Departmanımız tarafınca yapılan değerlendirme sonucunda iade talebinizin İade Koşulları’na uygun olmadığı belirlenip bundan dolayı iade onaylamaı verilmezse iade talebiyle gönderdiğiniz ürün 10 gün içinde karşı ödemeli olarak web sitemizde kayıtlı olan adresinize tekrar gönderilecektir.

Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası
ankara sanal ofis şirket kurma